shiny facial cilt bakımı

Shiny facial cilt bakımı

Shinyfacial cildi derinlemesine temizleyen bir taraftan da medikal bakımı yapan cilt yenileme cihazıdır. Shinyfacial basınçlı ve vakumlu losyon püskürterek cildin yüzeyinde aspirasyon işlemi yapar.

Aspirasyon, cilt boşluklarında birikmiş olan sıvı materyalin veya gazın, bir alet yardımıyla emilerek uzaklaştırılması anlamına gelmektedir. Shinyfacial aleti deri altındaki emme işlemi sonrası onarıcı serumları da boşaltılan alana yayarak onarım sürecini başlatır.

Shinyfacial cihazları son derece sterildir, kişiye özel tek kullanımlık uygulama başlıkları bulunmaktadır. Bu sayede sadece size özel bir uygulama yapılarak derinizin herhangi bir zarar görmesi önlenir.  İnce çizgiler, lekeler, akneler, aşırı selülitlı ciltlerde etkili bir uygulamadır. Bu cilt bakım yöntemini diğer yöntemlerden ayıran önemli bir özelliği yılın 12 ayı bu işlemi yaptırabilmenizdir.

Siz de cildinize önem veriyor ve daha canlı daha parlak bir cilde sahip olmak, lekelerinizden kurtulmak istiyorsanız, dünyaca ünlü televizyon yıldızlarının kullandığı shinyfacial yöntemini kullanabilirsiniz.

4 farklı prob ile muhteşem sonuçlar sizi bekliyor.

Aqua handle

Total cilt bakımı

Genişlemiş ve tıkalı gözenek giderme

Siyah noktaların giderme

Sebum dengelenmesi (selülitli cilt)

Akne (sivilce) giderme

RadyoFrekans handle

Cildin nemlendirilmesi

Cilt tonu düzensizlikleri

Collajen yapısını güçlendirme

Ionlifting handle

Güneş hasarı,güneş lekeleri

Leke giderme

İnce çizgiler ve ince kırışıklıkların çözülmesi

Ultasound handle

Yüz ovalini toparlama

Cildin canlandırılması

Cildin elastikiyetini artırma

Vücut Çatlakları